Odstraňovanie grafitov Pezinok

Naše služby odstraňovania grafitov ponúkame aj v meste Pezinok.

Potrebujete pomoc s odstránením nelegálnych graffiti alebo anti-graffiti ochranou v Pezinku?

Ako postupujeme pri odstraňovaní grafitov

Hľadáte profesionálnu a spoľahlivú službu odstraňovania grafitov v Pezinku? Naša spoločnosť sa zaoberá odstraňovaním graffiti a tagov zo všetkých druhov povrchov, vrátane stien, budov, vlakov a áut. Naše služby sú založené na špeciálnej švédkej chémii, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a nepoškodzuje čistený povrch.

Oproti mechanickým metódam odstraňovania graffiti, ako je pieskovanie alebo použitie iných materiálov, naša chémia preniká do materiálu a rozpúšťa laky a pigmenty farby, čím umožňuje odstránenie graffiti bez nutnosti povrchu narúšať alebo brúsiť. Toto znižuje riziko trvalého poškodenia povrchu a zaručuje efektívne odstránenie graffiti.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti odstraňovania graffiti sme schopní vyhodnotiť najvhodnejší postup na základe vašich konkrétnych potrieb. Pri menších graffitoch je možné použiť ručné odstraňovanie bez vysokého tlaku vody, zatiaľ čo pri väčších plochách môže byť nutné použiť vysokotlakový čistič – tzv. vapku.

Nezáleží na tom, aký druh povrchu máte alebo aké veľké je graffiti, naša spoločnosť poskytuje efektívne a profesionálne riešenia odstraňovania graffiti v Pezinku. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poskytneme konzultáciu a nezáväznú cenovú ponuku.

porovnanie odstraňovanie grafitov z bielej fasády ochránenej anti-graffiti náterom pred a po

Naše služby ponúkame aj v Bratislave, Senci, Trnave, Malackách, …

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom odstránenia graffiti v Pezinku

Návrat hore