Odstraňovanie grafitov Nitra

Naše služby odstraňovania grafitov ponúkame aj v meste Nitra.

Potrebujete pomoc s odstránením nelegálnych graffiti alebo anti-graffiti ochranou v Nitre?

Odstraňovanie grafitov v Nitre

Naša spoločnosť sa zaoberá profesionálnym odstraňovaním graffiti v meste Nitra a jeho okolí. Ak ste v Nitre alebo blízkom okolí a potrebujete odstrániť graffiti z vášho domu, bytu, obchodného centra alebo akéhokoľvek iného objektu, sme tu pre vás.

Na odstraňovanie graffiti v používame špeciálnu chémiu, ktorá dokáže rozpustiť laky a pigmenty farby, a to bez toho, aby poškodila čistený povrch alebo negatívne ovplyvnila životné prostredie. Narozdiel od mechanických metód odstraňovania graffiti, ako je pieskovenie alebo použitie iných abrazívnych materiálov, naša chémia dokáže preniknúť do materiálu a účinne rozpustiť graffiti bez toho, aby povrch bol narúšaný.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti odstraňovania graffiti sme schopní vyhodnotiť najvhodnejší postup odstránenia graffiti pre každý jednotlivý prípad. Väčšinou používame vysokotlakový čistič – tzv. vapku, ktorý po aplikácii chémie dokáže dôkladne odpláchnuť graffiti a zvyšky chémie z povrchu.

Ak sa vám zdá, že odstraňovanie graffiti v Nitre je zložitá záležitosť, kontaktujte nás a radi vám pomôžeme. Naša kvalifikovaná a skúsená posádka bude pracovať efektívne a spoľahlivo, aby odstránila graffiti a vrátila vášmu objektu pôvodnú podobu.

porovnanie odstraňovanie grafitov z brizolitovej fasády pred a po

Naše služby ponúkame aj v Bratislave, Trnave, Senci, Galante, …

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom odstránenia graffiti v Nitre

Návrat hore