Odstraňovanie grafitov Komárno

Naše služby odstraňovania grafitov ponúkame aj v meste Komárno.

Potrebujete pomoc s odstránením nelegálnych graffiti alebo anti-graffiti ochranou v Komárne?

Odstraňovanie grafitov v Komárne

Potrebujete odstrániť graffiti z vašej nehnuteľnosti v meste Komárno alebo okolí? Naša spoločnosť sa špecializuje na odstraňovanie grafitov a pomáhame vám získať späť čistý a estetický vzhľad vašej nehnuteľnosti.

Používame špeciálnu švédsku chémiu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a nepoškodzuje čistený povrch. Na rozdiel od mechanických foriem odstraňovania graffiti, kedy by povrch bol narúšaný pieskovaním alebo iným materiálom, naša chémia prenikne do materiálu a rozpustí laky a pigmenty farby. Potom len povrch umyjeme prúdom vody a graffiti sú preč.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti odstraňovania graffiti sme schopní vyhodnotiť najvhodnejší postup pre každú situáciu. V prípade menších graffitov a nesavých povrchov, ktoré neumožňujú použitie vysokotlakového čističa, môžeme graffiti odstrániť aj ručne bez použitia vysokého tlaku vody.

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poskytneme konzultáciu a ponuku pre odstránenie graffiti z vašej nehnuteľnosti v Komárne. Naša práca je rýchla, účinná a profesionálna.

postupné odstraňovanie grafitov z kamenného obkladu

Naše služby ponúkame aj v Nových Zámkoch, Dunajskej strede, Šamoríne, Galante, …

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom odstránenia graffiti v Komárne

Návrat hore