Odstraňovanie grafitov Dunajská Streda

Naše služby odstraňovania grafitov ponúkame aj v meste Dunajská Streda.

Potrebujete pomoc s odstránením nelegálnych graffiti alebo anti-graffiti ochranou v Dunajskej Strede?

Odstraňovanie grafitov v Dunajskej Strede

Hľadáte kvalitné a spoľahlivé odstránenie grafitov v Dunajskej Strede? Naša spoločnosť sa špecializuje na profesionálne odstránenie graffiti z rôznych povrchov, vrátane stien, fasád a iných objektov. Naše služby sú dostupné pre bytové domy, podniky aj verejné inštitúcie.

Na odstránenie graffiti používame špeciálne švédské chémie, ktoré sú šetrné k povrchu a životnému prostrediu. Na rozdiel od mechanických metód, ako je pieskovenie alebo použitie iných materiálov, náš proces odstraňovania graffiti nepoškodzuje čistený povrch. Chémia prenikne do materiálu a rozpustí laky a pigmenty farby sprejov a fixiek a následne sa farba so zvyšnou chémiou vymyje prúdom vody.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme poskytnúť najlepší postup odstraňovania graffiti pre konkrétnu situáciu. Pre odstránenie väčších a zložitejších graffiti používame vysokotlakový čistič, ktorý sa používa na oplach po nanesení chémie na graffiti, aby sa z povrchu odstránili zvyšky farby a chémie. Pre menšie graffiti na nesavých povrchoch môžeme použiť aj manuálne odstránenie bez použitia vysokého tlaku vody.

Naša spoločnosť ponúka spoľahlivé a efektívne riešenie pre odstránenie graffiti v Dunajskej Strede a okolí. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre získanie viac informácií o našich službách a cenovej ponuky.

odstranovanie graffiti zo zltej fasady

Naše služby ponúkame aj v Galante, Šamoríne, Komárne, Nových Zámkoch

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom odstránenia graffiti v Dunajskej Strede

Návrat hore