Odstraňovanie grafitov Bratislava

Naše služby odstraňovania grafitov ponúkame aj v meste Bratislava.

Potrebujete pomoc s odstránením nelegálnych graffiti alebo anti-graffiti ochranou v Bratislave?

Odstraňovanie grafitov v Bratislave

Naša spoločnosť ponúka profesionálne odstránenie graffiti v Bratislave a okolí. Používame špeciálnu švédsku chémiu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a nepoškodzuje čistený povrch. Na rozdiel od mechanických metód odstraňovania graffiti, ktoré môžu narúšať povrch, naša chémia prenikne do materiálu a rozpustí laky a pigmenty farby sprejov. Týmto spôsobom povrch neobrusujeme, ale farbu vymývame prúdom vody.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme vyhodnotiť najvhodnejší postup odstraňovania graffiti. Zvyčajnepotrebujeme použiť vysokotlakový čistič. Po nanesení a pôsobení chémie na graffiti je totiž potrebný oplach, aby sa z povrchu odstránili zvyšky chémie a farby.

Pri menších graffitoch je možné ich odstrániť ručne bez použitia vysokého tlaku vody. Zabezpečujeme kompletné odstránenie graffiti zo savých aj nesavých povrchov, ako sú napríklad múry, stĺpy alebo lakované brány.

Kontaktujte nás pre profesionálne odstránenie graffiti v Bratislave a okolí. Naši skúsení pracovníci sú pripravení pomôcť vám s odstraňovaním graffiti a vrátením vašej nehnuteľnosti do pôvodného stavu.

porovnanie odstraňovanie grafitov z hnedej fasády v bratislave pred a po

Naše služby ponúkame aj v Trnave, Nitre, Senci, Galante, …

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom odstránenia graffiti v Bratislave

Návrat hore