Služby

Služby odstraňovania graffiti

Vandalizmus vo forme graffiti sa deje nečakane a môže sa stať každodennou záležitosťou. Graffiti môže mať nielen negatívny vplyv na vzhľad vašich budov, ale môže spôsobiť aj poškodenie povrchu fasády. Profesionálna služba odstraňovania graffiti pomáha vrátiť vaše povrchy do pôvodného stavu.

Či už riešite pretrvávajúci problém s graffiti alebo potrebujete vyriešiť urgentný problém s graffiti, vieme vám zabezpečiť profesionálne odstránenie graffiti špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami. Ak máte budove graffiti, ktoré chcete odstrániť, porozprávajte sa s jedným z našich odborníkov na odstraňovanie graffiti resp.  nás kontaktujte.

Máme dlhoročné skúsenosti so službami v tomto segmente a používame vysokokvalitnú a ekologickú chémiu zo Švédska a Nemecka.  

Odstraňovanie graffiti

Odstraňovanie graffiti špeciálnou švédskou chémiou, ktorá nepoškodzuje čistený povrch a je šetrná k životnému prostrediu.

Anti-graffiti ochrana

Pre jednoduchšie odstraňovanie budúcich graffiti bez nutnosti veľkého zásahu do čisteného povrchu a zníženie finančnej náročnosti ďalšieho čistenia.

Návrat hore